Eğitim İçeriği

Etkin Hızlı Okuma eğitimleri toplam 15 saatte tamamlanmaktadır.

  • Etkin Hızlı Okuma Sistemi® Teorisi.
  • Bilgisayar eşliğinde HızlıOku.PRO çalışmaları.
  • Göz algılama becerisini geliştiren takistoskop egzersizleri.
  • Anlama ve konsantrasyonu geliştiren Etkin Okuma teknikleri.
  • Ön Okuma ve göz gezdirme teknikleri.
  • Kitap, rapor, e-mailleri vb. farklı materyalleri etkili okuma teknikleri.
  • Zihin Haritası -Mind Mapping®- çalışmaları.

Eğitim Sonunda

Gelişimi Takip Ediyoruz

Eğitim sonunda okuma hızınızdaki artışı net olarak göreceksiniz. Genel istatistiğimize göre, üç haftalık eğitim sonunda okuma hızı 2,4 kat artıyor, anlama seviyesi 63%’den 82%’ye çıkıyor. Eğitimin tamamlanmasının ardından bilgisayar yazılımını evinizdeki bilgisayara yükleyerek becerinizi daha da geliştirebileceksiniz. Bir ay sonra gerçekleştirdiğimiz takip çalışmalarıyla da gelişim sürecinizi takip ediyoruz.

Neden Tercih Ediliyoruz?

Kurucumuz Prof. Dr. Reha Oğuz Türkkan tarafından Türkiye’de başlatılan Hızlı Okuma eğitimlerini bilgisayar destekli modern öğrenme teknikleriyle sürekli geliştiriyoruz. Turkcell (2003’ten beri toplam 524 kişi), Garanti (2006’dan beri toplam 1,124 kişi), YKB (2004’ten beri toplam 408 kişi) gibi kurumların da aralarında bulunduğu doksan sekiz firma, otuz bini aşkın yetişkin ve öğrenciye Etkin Hızlı Okuma eğitimleri verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Eğitim Sonuçlarımız

1

2-3 kat daha hızlı okuyacaksınız

2

'Daha iyi anlayarak' okuyacaksınız

3

Dikkat ve konsantrasyon seviyeniz yükselecek,

4

Bilgisayar yazılımları desteğiyle Hızlı Okuma alışkanlığını ‘psiko-motor’ haline getireceğiniz için beceriyi hiçbir zaman kaybetmeyeceksiniz.

Eğitime Yatırımınız

Eğitim fiyat teklifleri için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Eğitim bedeline 15 saat süren hizliokuma.com destekli eğitim, EHO Katılımcı Sertifikası dahildir. Üst düzey yöneticilere yönelik birebir eğitim programlarımız da mevcuttur.