Öğrenci Eğitimleri

Okuma ve anlama hızınızı
3 katına çıkarın.

Ortalama bir LGS sorusu 45 kelimeden oluşur. Sadece sorunun okunması 15-20 saniye sürer. Etkin Hızlı Okuyan öğrenci aynı soruyu daha iyi anlayarak 5-7 saniyede okur. Her soruda 10 saniye, tüm LGS’de ’30-40 dakika ekstra zaman’ kazanır. Yalnızca bir sorunun sıralamada 1.000 kişi öne geçmenizi sağlayacağı ya da geriye düşmenize neden olacağı bir sınavda çok önemli bir kazanım. Etkin Hızlı Okuma eğitimlerimize katılın. Okuma ve anlama hızınızı 3 katına çıkarın.

Eğitim Sonuçlarımız

1

2-3 kat daha hızlı okuyacaksınız

2

'Daha iyi anlayarak' okuyacaksınız

3

Dikkat ve konsantrasyon seviyeniz yükselecek,

4

Bilgisayar yazılımları desteğiyle Hızlı Okuma alışkanlığını ‘psiko-motor’ haline getireceğiniz için beceriyi hiçbir zaman kaybetmeyeceksiniz.

Eğitim İçeriği

Etkin Hızlı Okuma eğitimleri toplam 15 saatte tamamlanmaktadır.

  • Etkin Hızlı Okuma Sistemi® Teorisi.
  • Bilgisayar eşliğinde HızlıOku.PRO çalışmaları.
  • Göz algılama becerisini geliştiren takistoskop egzersizleri.
  • Anlama ve konsantrasyonu geliştiren Etkin Okuma teknikleri.
  • Ön Okuma ve göz gezdirme teknikleri.
  • Kitap, rapor, e-mailleri vb. farklı materyalleri etkili okuma teknikleri.
  • Zihin Haritası -Mind Mapping®- çalışmaları.

Eğitim Sonunda

Gelişimi Takip
Ediyoruz

Eğitim sonunda okuma hızınızdaki artışı net olarak göreceksiniz. Genel istatistiğimize göre, üç haftalık eğitim sonunda okuma hızı 2,4 kat artıyor, anlama seviyesi 63%’den 82%’ye çıkıyor. Mini seviye tespit testlerinde de zaman kazancı ve net puan artıyor. Bilgisayar yazılımını ev bilgisayarınıza ekleyerek becerinizi daha da geliştirebileceksiniz. Bir ay sonra gerçekleştirdiğimiz takip çalışmalarıyla da öğrencilerin gelişim sürecini takip ediyoruz.

Akademik Geçmiş,
T.C. MEB Onaylı Saygın Kurum

Türkiye’de Hızlı Okuma eğitimleri kurucumuz Prof. Dr. Reha Oğuz Türkkan tarafından otuz yıl önce başlatıldı. Geçmiş birikimimizle, akademik altyapımızla, MEB onaylı eğitim müfredeatımızla ve bilgisayar destekli modern eğitim metotlarımızla Hızlı Okuma konusunda Türkiye’nin öncü kuruluşuyuz. Turkcell, Garanti, YKB gibi kurumların da aralarında bulunduğu doksan sekiz şirket ve eğitim kurumuna, otuz bini aşkın yetişkin ve öğrenciye Etkin Hızlı Okuma eğitimleri verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Eğitime Yatırımınız

2000 TL
Eğitim bedeline 15 saat süren hizliokuma.com destekli eğitim, EHO Katılımcı Sertifikası ve ikramlar dahildir.
** Garanti ve Yapı Kredi kartlarına 6 taksit uygulanmaktadır.